Вийшла з друку збірка віршів “Перлина Душі” покійного архімандрита Філарета (Скупейко)

0
452

З Благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського , вийшла з друку збірка віршів “Перлина Душі” покійного архімандрита Філарета (Скупейко)

3 жовтня сповнюється рік зі скорочасного відходу до Вічності настоятеля Свято-Троїцького чоловічого монастиря села Річка Хустської православної єпархії, 33-річного архімандрита Філарета (Скупейко). До цієї дати духовні чада, рідні та прихожани чернечої обителі видали у світ збірку віршів, яку архімандрит Філарет створював за життя та мав у планах її видати.

– “Перлина Душі” являється дзеркалом і відображенням мого духовного світу та сердечних переживань. Кожен вірш, написаний мною, це не просто лірична поезія або рядки вірша – це слова підняті із глибини мого серця і душі, які несуть у собі безмежну любов до Творця і Його творіння – Людини, – такий опис для видання, ще за життя, залишив архімандрит Філарет.

Поетична книга складається зі змісту, розділу “Про автора” від протоієрея Василія Ігната, настоятеля Свято-Петро-Павлівського храму м. Іршава, 26-ьох віршів, духовних роздумів, слова до батьків, сповіді та заповіту архімандрита Філарета (Скупейко). Суттєвим доповненням став фотоколаж з    автобіографічних світлин монаха.

Збірка віршів отримала благословіння Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського. Надрукована ТОВ “РІК-У”, що в м. Ужгороді. Тираж 1-го видання – 200 примірників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.