Відпочинок недільної школи с. Руське Поле

0
174

Незабутній відпочинок…

     Ось і промайнуло таке довгоочікуване літо-літечко. Незабаром галаслива шкільна юнь знову долатиме вершини науки. А яке ж літо обходиться без цікавих екскурсій, мандрівок, поїздок та літніх таборів?!

   З великим нетерпінням вихованці недільної школи Свято-Вознесенського храму с.Руське Поле чекали зазделегідь спланованої поїздки. Цього року сорок вісім вихованців старшої групи та тридцять дітей середньої групи, під мудрим цілеспрямованим керівництвом настоятеля храму протоієрея Миколая Гамади побували в  Затоці Одеської області та Залізному Порті Херсонської області. Серпнева спека наздоганяла вихованців скрізь, однак , відпочиваючи в пансіонатах, купаючись в Чорному морі, вони загартувались і фізично і духовно. Свої табори назвали «Мир» та «Радість», що засвідчує велике бажання і прагнення жити в мирі та радості з усіма ближніми, так і в державі в цілому.

     З неабияким ентузіазмом отець Миколай проводив з вихованцями якнайрізноманітніші інтелектуальні ігри «Що?Де?Коли?», під час якої учасники перевіряли свої знання з Біблії, змагання «Хто найсильніший?», призабуті, але незвичайні дуелі на піску між хлопцями та дівчатами(так звані «гладіаторські бої»). Режим табору не гаяв жодної вільної хвилини. Він був наповнений і духовністю і різними розвагами.

   А з якою цікавістю відвідали легендарну Білгород-Дністровську фортецю! Адже про неї вони могли довідатися тільки зі сторінок підручників з історії, а тут власними очима змогли побачити і доторкнутися славнозвісних мурів.

   А хіба можуть вихованці недільної школи не побувати на святих місцях?! Особливу Божу благодать відчували вони пірнаючи у святе джерело святого великомученика Іоанна Сочавського.

     Незабутнє приємне враження справили на всіх вражаючі розповіді, повчання на житейські теми духовного наставника.

    Коли сонце досягло небосхилу, збиралися на березі моря і виконували пісні, які краяли серце. Із уст вихованців лунали задушевні не тільки світські, але й духовні пісні, які глибоко запали в душу, закликаючи задуматись над виконанням Божих Заповідей, життєвими проблемами, своїми вчинками.

    Засмаглі, збагачені духовно і фізично, хоча втомлені, але з бадьорою душею поверталися учні додому. Не описати вражень від такого активного літнього відпочинку. Автобус наповнювався щирими піснями, незабутніми враженнями, якими ділилися учасники. Учні воздавали хвалу Господу за отриману приємну насолоду від поїздки.

І. Форкош

фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.