Спростування статті так званого « єпископа ПЦУ Варсонофія»

0
2744

Спростування

щодо публікації у соціальних мережах керуючого Закарпатською єпархією УПЦ (ПЦУ) Варсонофія (Рудніка) від 15.03.2022р.

Управління Хустської Єпархії УПЦ повідомляє про наступне:

1) станом на сьогоднішній день Хустська Єпархія УПЦ не входить до складу Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття;

2) щодо часу, місця та можливої участі у підготовці та підписанні звернення до Генеральних консулів, консулів та представників країн ЄС, США та цілого світу Хустську Єпархію УПЦ повідомлено не було;

3) представником від Української Православної Церкви в Міжконфесійній Духовній Раді Закарпаття є Мукачівська Єпархія УПЦ.

З вищезазначеного можна зробити висновок, що даний допис керуючого Закарпатською єпархією УПЦ (ПЦУ) Варсонофія (Рудніка) зроблений навмисно з метою розповсюдження завідомо хибної інформації, створення напруги у краї та провокування внутрішнього розколу у суспільстві.  

Крім того, у період військового стану, 13.03.2022р. у с.Ясіня-Лопушанка Рахівського району представниками ПЦУ було здійснено напад на священника, його сім’ю та парафіян УПЦ з нанесенням тілесних ушкоджень (про що вже повідомлено правоохоронні органи у порядку чинного законодавства), яке не могло свідомо відбутися без відома керуючого єпархією ПЦУ.

У цей важкий період випробувань, які випали на долю нашої держави, така позиція очільника ПЦУ в Закарпатській області працює на користь російському ворогу, а не сприяє єдності народу України.

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015р. №389-VІІІ та Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022р. №64/2022 заборонено «розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі», про що буде повідомлено у відповідні правоохоронні органи.

А, отже, з боку керуючого Закарпатською єпархією УПЦ (ПЦУ) Варсонофія (Рудніка) очікуємо на публічне вибачення та спростування фейкової інформації, викладеної у соціальних мережах, яку вважаємо провокацією та наклепом на Хустську Єпархію УПЦ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.