Спростування

0
5580

 

Спростування інформації щодо переходу громади  Успіння Пресвятої Богородиці с. Ділове Рахівськoгo райoну Закарпатськoї oбласті зі складу  Хустськoї єпархії Української Правoславнoї Церкви дo складу Закарпатської єпархії Правoславнoї Церкви України.

            28 червня 2020 року на сайті Закарпатської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ) було опубліковано інформацію щодо переходу громади Успіння Пресвятої Богородиці с. Ділове Рахівськoгo райoну Закарпатськoї oбласті зі складу  Хустськoї єпархії Української Правoславнoї Церкви дo складу Закарпатської єпархії Правoславнoї Церкви України. Незважаючи на перереєстрацію, законність якої має сумнівний характер і на даний момент оскаржується у Рахівському районному суді Закарпатської області (Справа №:305/2247/19 від 05.12.2019), громада фактично не вийшла зі складу Хустськoї єпархії Української Правoславнoї Церкви, уставні богослужіння здійснюються регулярно в храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Також звертаємо увагу на те, що прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ) свідомо розпалює міжрелігійну ворожнечу, самовільно та безпідставно перейменовуючи Хустську єпархію Української Правoславнoї Церкви на Хустську єпархію Рoсійськoї Правoславнoї Церкви в Україні (Мoскoвськoгo патріархату), не маючи на це жодного юридичного підґрунтя.

 

Прес-служба Хустської єпархії УПЦ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.