☦️ Учні недільної школи Свято-Димитрієвського храму села Руське Поле на чолі з настоятелем прот. Миколаєм Гамадою здійснили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.
Під час перебування у святині діти піднесли щирі молитви до Господа, приклалися до святинь обителі та ознайомилися з історією однієї з найбільших православних святинь України.
Після паломництва для вихованців недільної школи було організовано відпочинок у розважальному парку «Уруру», де діти радісно та змістовно провели час, отримавши багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.
Такі поїздки сприяють духовному вихованню молодого покоління, зміцнюють віру та дарують радість християнського спілкування.











