У Неділю про Самарянку митрополит Марк звершив святкове богослужіння у селі Веряця
10 травня 2026 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про Самарянку, керуючий Хустською єпархією високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкове богослужіння у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Веряця.
Його Високопреосвященству співслужив вікарій Хустської єпархії високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, а також духовенство єпархії.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за Україну, її народ та воїнів Збройних Сил України, які мужньо захищають нашу державу.
Після завершення богослужіння архіпастир звернувся до вірян зі словами духовної настанови, привітавши присутніх із недільним днем та побажавши миру, Божої допомоги й духовної радості у світлі Христового Воскресіння.











