Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк взяв участь у засіданні Синоду

0
273

Синод УПЦ

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, у Києві відбулося Засідання Священного Синоду УПЦ під головуванням Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України. Засідання проходило у Синодальному залі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі. Нагадаємо, що Високопреосвященнійший Марк, Архієпископ Хустський і виноградівський є постійним членом Священного Синоду УПЦ.

Серед загальноцерковних рішень виділяється підготовка до святкування 1025 річчя Хрещення Київської Русі. Святкування відбудеться 28 липня 2013 року у Києво-Печерській Лаврі. У всіх єпархіях УПЦ також буде проведено міроприємства для відзначення цієї дати (Журнал №20). Також було прийнято рішення про заснування відзнаки УПЦ до 1025 річчя Хрещщення Русі (Журнал №21).

На Синоді було прийнято рішення про призначення нового вікарного архієрея Київської митрополії з титулом єпмскоп Васильківський (архімандрит Миколай (Почтовий), клірик Київської Єпархії), та вікарного архієрея Донецької Єпархії з титулом єпископ Новоазовський (архімандрит Варсонофій (Виниченко), клірик Донецької Єпархії)
На Синоді було прийнято ряд важливих рішень стосовно деяких монастирів УПЦ. Журнали засідань >>>

За матеріалом pravsvit.org

Ваш коментар: