Архієпископ Марк взяв участь у черговому засіданні Священного Синоду УПЦ

0
1053
Архієпископ Марк взяв участь у черговому засіданні Священного Синоду УПЦ

Архієпископ Марк взяв участь у черговому засіданні Священного Синоду УПЦЯк повідомляє офіційний сайт Української Православної Церкви church.ua, 19 червня у Синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. У Засіданні також приймав участь керуючий Хустською Єпархією УПЦ Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк.

sinod_upc_01Перед початком засідання члени Священного Синоду відвідали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Синод опублікував:

Журнали засідання тут >>>
Звернення Священного Синоду до Президента України П.О. Порошенка у зв’язку з останніми подіями в Україні >>>

У тексті Звернення особливо наголошується, що Українська Православна Церква виступає за державну незалежність та територіальну цілісність України.
«Ми ще і ще раз заявляємо: Українська Православна Церква виступає за державну незалежність та територіальну цілісність України.
Ми рішуче засуджуємо будь-які дії, що спрямовані на підрив державного суверенітету та на розкол Єдиної Соборної України».
Також Священний Синод відзначив, що Українська Православна Церква підносить «гарячі молитви до Господа нашого Іісуса Христа, аби Він послав нам Свій мир та зберіг Україну від розбрату і ворожнечі».

Звернення Священного Синоду до єпископату, духовенства, ченців та мирян у зв’язку з останніми подіями в Україні >>>

«Наша Церква об’єднує людей різних мов і культур. Вірні Української Православної Церкви мешкають на Сході і на Заході, на Півночі і на Півдні України. Ми не ділимо нашу паству ні за політичними, ні за національними, ні за соціальними ознаками. Усі ми єдині у Христі», — говориться зокрема в тексті Звернення.

Також, за рішенням Священного Синоду УПЦ у всіх храмах у неділю проводитимуться колінопреклонні молитви за мир в Україні.

За дорученням Священного Синоду, синодальний відділ по благодійності розпочне збір пожертвувань на потреби людей, які постраждали від конфлікту на сході України. Всіх небайдужих Синод запрошує долучитися до цієї благодійної акції.

«Церква закликає до молитви та дієвої допомоги пораненим, постраждалим, позбавленим житла, а також вимушеним переселенцям і біженцям, особливо дітям, сиротам, людям з особливими потребами та похилого віку.
Ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти нашим співгромадянам Східного регіону України пережити складні випробування, які сьогодні випали на їх долю».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.