Фестиваль ЗМІ православних працює і накреслює нові напрямки

0
347

Фестиваль ЗМІ православних працює і накреслює нові напрямкиВже 8-й раз зібралися представники православних світських та церковних засобів масової інформації. На цей раз Фестиваль проходить на запрошення намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященнійшого Павла, Митрополита Вишгородського і Чорнобильського.

За останні десятиліття Лавра стала не тільки духовним центром, але й прикрасою Української Православної Церкви. Владика Павел, як намісник монастиря, докладає до цього багато зусиль.

Фестиваль ЗМІ православних працює і накреслює нові напрямки
Митрополит Павел

На території цього древнього монастиря знаходяться також Київські Духовні Школи, що надихнуло організаторів Фестивалю ЗМІ православних на вектор підготовки або можливої підготовки священнослужителів, які могли б стати церковними журналістами чи редакторами церковних ЗМІ.

На круглому столі, присвяченому цій темі, доповідь зробив Митрополит Антоній, який сказав прямо, що ідеальний церковний журналіст – це священнослужитель, який знає потреби Церкви і може розкрити необхідні питання.

Багато уваги приділяється форматам співпраці з світськими засобами масової комунікації. Були запрошені спеціалісти успішних друкованих та інтернет видань. Піднімалися питання релігійних публікацій у світських газетах. Можливості співпраці , як сказали журналісти, є і їх необхідно використовувати.

Цікавими були роздуми гостей стосовно життєздатності друкованих видань у майбутньому і можливої необхідності використання нових медіа технологій.

Детальніше про роботу ЗМІ читайте на сайті festzmi.org

Ваш коментар: