Голова молодіжного відділу Хустської єпархії взяв участь у Всеукраїнській конференції керівників і співробітників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї

0
1692
Голова молодіжного відділу Хустської єпархії взяв участь у Всеукраїнській конференції керівників і співробітників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї

Голова молодіжного відділу Хустської єпархії взяв участь у Всеукраїнській конференції керівників і співробітників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї25 листопада 2014 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Всеукраїнська конференція керівників і співробітників єпархіальних відділів Української Православної Церкви у справах сім’ї.
У роботі конференції взяв участь голова молодіжного відділу Хустської єпархії прот. Сергій Алексій.

Перед початком конференції було звершено молебень на початок всякої доброї справи. Захід очолили Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній і голова Місії Синодального відділу УПЦ у справах сімʼї єпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон. Також у конференції прийняли участь заступник відділу з питань охорони здоровʼя та пастирської опіки медичних закладів благочинний ІІ лікарняного благочиння м. Києва протоієрей Геннадій Батенко, голова Адвокатського Обʼєднанння «Київська правозахисна група», голова Міжнародної громадської організації «Союз православних юристів в імʼя Архістратига Божого Михаїла» ієрей Георгій Лайков.

Головне завдання конференції полягало в обміні досвідом між священиками та небайдужими людьми, що ведуть роботу з сім’ями в регіонах, сприяння створенню та налагодженню роботи єпархіальних відділів у справах сім’ї шляхом активного діалогу між представниками єпархій та профільними спеціалістами: психологами, юристами, лікарями.

На початку конференції владика Пантелеімон зачитав слово Предстоятеля Української Православної Церкви, у якому Блаженніший Митрополит побажав учасникам плідної співпраці на ниві церковно-суспільного служіння та передав своє благословення.

Також до присутніх з доповіддю звернувся митрополит Антоній, у якій підкреслив першочергове значення сімʼї та сімейних цінностей у справі виховання майбутнього покоління.
Зі звітом про діяльність Синодального відділу УПЦ у справах сімʼї виступив єпископ Пантелеімон. Особливу увагу преосвященний владика звернув на роботу єпархіальних відділів, що найбільш вдало реалізують проекти соціального служіння.

Під час засідання виступили з доповідями і представники компетентних єпархіальних відділів Української Православної Церкви, які звітували про стан роботи з громадськістю і держструктурами, та поділилися досвідом, щодо засобів такої роботи.

За результатами спільного обговорення, присутніми була прийнята резолюція про майбутню роботу Синодального відділу УПЦ у справах сімʼї. А саме, створення робочої групи для опрацювання стратегії розвитку Синодального відділу, розробки методичного посібника для діяльності єпархіальних відділів, створення та впровадження навчального курсу для парафіяльних священиків по роботі зі сімʼями.

За матеріалами news.church.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.