Голова молодіжного відділу Хустської єпархії взяв участь у Всеукраїнській конференції «Захист сімейної моралі – цивілізаційний виклик ХХІ століття»

0
1174
Захист сімейної моралі - цивілізаційний виклик ХХІ століття

31 травня на території Святої Успенської Києво-Печерської Лаври з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія відбулася Всеукраїнська конференція, присвячена підтримці традиційних християнських родинних цінностей та проблемам виховання, «Захист сімейної моралі – цивілізаційний виклик ХХІ століття».

В ході роботи заходу були обговорені основні проблеми сімейних взаємовідносин, особливості впливу родини на розвиток особистості, умови побудови щасливого шлюбного життя, біоетичні аспекти материнства і дитинства та питання, щодо введення сімейних цінностей в сучасну освіту.

Робота форуму розпочалася з молебну перед доброю справою. Цього разу для роботи в конференції було зареєстровано понад сотню учасників із різних куточків України. Очолив захід Голова Місії, Високопреосвященніший архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

На початку пленарного засідання пролунали вітальні слова Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Онуфрія, Голови Місії Синодального відділу у справах сім’ї, архієпископа Пантелеімона та Голови Синодального Відділу у справах молоді, єпископа Іони, звернені до учасників.

Кожного учасника присутні засипали цілою горою різноманітних запитань. Велику кількість уваги привернула до себе доповідь Анни Євсюкової. Лектор повідала аудиторії, що причиною дизбалансу у більшості родин є давні дитячі комплекси та переживання одного з подружжя. Останні, в свою чергу, виникають через неправильне батьківське виховання. Не менше вразив присутніх виступ протоієрея Геннадія Батенка, в якому священик розповів про роль батька у повноцінному формуванні особистості дитини. На завершення емоційної бадьорості додали учасникам креативні та оригінальні протоієрей Миколай та Вікторія Могильні своїми порадами для бажаючих збудувати щасливу та міцну сім’ю.

За матеріалами news.church.ua

Захист сімейної моралі - цивілізаційний виклик ХХІ століття

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.