ХУСТ. Відбувся Традиційний Хресний Хід (ФОТО)

0
5295
Хресний хід - м. Хуст
Хресний хід - м. Хуст

26 серпня 2012 року з благословення Високопреосвященнійшого Марка, Архієпископа Хустського і Виноградівського,  в м. Хуст відбувся Традиційний Хресний Хід, у якому взяли участь священнослужителі та парафіяни Хустської Єпархії УПЦ. Кожного року на цей захід збирається все більше людей, що допомагає кожному учаснику бачити необхідність сумісної молитви за всіх жителів Хустської Єпархії . Стовпчик термометра у цей день показував понад +35С, але висока температура зовсім не вплинула на кількість учасників. Цьогорічний Хресний Хід зібрав багато молоді з різних куточків єпархії та відкрив їм ще одну можливість спілкування.
Богослужіння розпочалося у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. Хуст, після чого учасники Хресного Ходу рушили за встановленим маршрутом вулицями міста. Священнослужителі несли ікони та місцевовшановані святині, а миряни – Хрест та хоругви. На основних перехрестях міста читали Святе Євангеліє та кропили всіх присутніх святою водою.
Традиційних Хресний Хід, який проводить Хустська Єпархія кожного року, є відлунням хресних ходів, які колись проходили у Греції. Учасники разом просять у Господа милості для всіх жителів міста та області. На всьому шляху Хресний Хід радо зустрічали жителі міста.

прот. Іоанн Шандра,
керівник Прес-служби Хустської Єпархіії

Ваш коментар: