Хустська Єпархія молиться за спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви

0
1263
помер Блаженнійший Володимир

помер Блаженнійший Володимир5 липня 2014 року після тривалої хвороби на 79 році життя відійшов до Господа Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Його життя було складним, але повним свідчення християнської любові. Тіло спочилого Предстоятеля УПЦ було перенесено в Успенський собор Києво-Печерської Лаври, де всі бажаючі мають можливість попрощатися з Блаженнійшим владикою.

У Києво-Печерській Лаврі відбулося також позачергове засідання Священного Синоду УПЦ, на якому визначили дату та місце поховання Блаженнійшого Митрополита Володимира.

помер Блаженнійший ВолодимирВідспівування відбудеться 7 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври, а поховання – на монастирському кладовищі Лаври біля храму Різдва Богородиці.

На Синоді було також прийнято Звернення Священного Синоду до єпископату, кліру, ченців та мирян Української Православної Церкви.

На адресу Місцеблюстителя Митрополичої кафедри надходять листи співчуття від предстоятелів Православних Церков, у яких вони завіряють нашу паству у молитвах за нашого спочилого Предстоятеля.

Біля Успенського собору Києво-Печерської Лаври велика черга бажаючих попрощатися зі своїм Предстоятелем людей.

помер Блаженнійший Володимир

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.