Літній табір “Мараморош”

0
1032

З благословення Високопреосвященнійшого Марка митрополита Хустського та Виноградівського з 29 липня по 04 серпня проходив православний літній дитячий табір ” Мараморош”.
В таборі брали участь дітки від 10 до 15 років.

Задачею табору було  збагатити дитину духовно-моральними звичками та направити на шлях любові та турботи до ближнього.
Кожного дня життя табору розпочиналося з зарядки та молитви. Сніданок,обід,полуденок та вечеря завжди радували діток смачною трапезою.

Завдяки розкладу  малеча знала, що чекає на них кожного дня життя .

Новий день приносив цікаві та різні майстер – класи . Зокрема були  майстер – класи з англійської мови, церковного співу, церковно-слов’янської мови, гри в шахи, візит стоматолога, практична робота  дизайнера зачіски і т.д.
Цікаві були конкурси, брейн-ринги, інтелектуальні та спортивні ігри. Також до діток одного вечора завітав музичний гурт, який виконав ряд музичних творів  Закарпатської народної музики. Піший похід, знайомив вихованців табору з красою природи нашого краю.
Згідно з програмою табору звершили паломницьку поїздку до Свято-Вознесенського жіночого монастиря с. Чумалево на свято пророка Божого Ілії.
В останній день табору було звершено Божественну Літургію в Покровській капличці, де дітки змогли причаститися Святих Таїнств Христових .
Висловлюємо глибоку подяку всім, хто долучився до організації та проведення православного літнього дитячого табору.

До нових зустрічей!

авт. прот. Сергій Алексій

Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.