На Фестивалі ЗМІ православних у Львові презентували фільм про монастирі Закарпаття

2
883

film_zakarpat_monastiri28 травня 2013 року на фестивалю ЗМІ православних у Львові було презентовано фільм  -путівник «Монастирське життя Закарпаття», створений студією документальних фільмів Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви.

Автор ідеї-ієромонах Пімен (Мацола) – священнослужитель Архангело-Михайлівського чоловічого монастиря с. Грушево, Тячівського р-ну, який є також співавтором книги «Православні святині Закарпаття».

У фільмі показане життя православних монастирів не тільки з богослужбової сторони, але й зі сторони буденного життя. У фільмі зібрані матеріали про монастирі обох єпархій Закарпаття.

Як розповіла режисер стрічки Олена Каретник, глядач побачить, яке воно монастирське життя у віддалених куточках нашої країни.

Режисер кінострічки Олена Каретник зняла більше 60 документальних фільмів; продюсер-протоієрей Георгій Коваленко, Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

за метеріалами festzmi.org

Фрагмент фільму про Грушівський монастир:

2 КОМЕНТАРІ

    • Фільм повністю не викладений у інтернеті. Він є тільки на дисках (DVD). Придбати його можна у отця Пімена у Грушеві. Тільки но матимемо більше інформації про можливість придбання фільму, повідомимо на сайті.

Ваш коментар: