Пройшли збори Великобичківського благочиння

0
1250

13 лютого 2018 року у Свято-Покровському православному храмі селища Великий Бичків, з благословення Високопреосвященішого МАРКА, митрополита Хустського і Виноградівського, під головуванням благочинного Великобичківського округу митрофорного протоієрея Михаїла Ягнюк, були проведені чергові збори духовенства благочиння.

Отець Михаїл привітав своїх співбратів із наступаючим святом Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа та початком Великого посту і побажав у духовній радості провести ці прекрасні дні Великого посту.

Потім з прекрасним докладом на тему: “Пильнуйте, щоб ви знайшлися для Нього нескверні та чисті у мирі” (2 Петр. 3.14) – виступив протоієрей Федор Шутко, настоятель Свято-Успенського храму с. Ріка.

Були розглянуті інші питання життя парафій благочиння.

На завершення зустрічі отець благочинний ще раз наголосив усім присутнім священослужителям на важливості спільної щирої молитви за мир і єдність нашої держави України, а також на велику відповідальність кожного священика перед Богом і людьми в непростий час нашого сьогодення.

На зборах були відсутні: митрофорний протоієрей Іоанн Декет, настоятель свято-Іллінського храму с. Росішка, та митрофорний протоієрей Михаїл Плантич, настоятель Свято-Володимирського храму смт. Великий Бичків.

Автор та фото: митрофорного протоієрея Михаїла Ягнюк

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.