Секретар Хустської Єпархії став єпископом

3
538
Хустська єпархія УПЦ

У неділю 5 серпня 2012 року у Свято-Покровському монастирі м. Києва відбулася архієрейська хіротонія секретаря Хустської Єпархії архімандрита Єфрема (Ярінко) на єпископа Бердянського і Приморського, яку очолив Блаженнійший Митрополит Володимир.

Його Блаженству співслужили: архієпископи — Хустський і Виноградівський Марк, Бориспільський Антоній, Керуючий справами УПЦ, Запорізький і Мелітопольський Лука, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, секретар Предстоятеля УПЦ; єпископи — Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, Ірпінський Климент.

ДОВІДКА. Преосвященнійший Єфрем, єпископ Бердянський і Приморський народився на Закарпатті. 20 липня 2012 року на черговому засіданні Священного Синоду УПЦ обраний очолити Бердянську кафедру. 3 серпня 2012 року відбулося наречення архімандрита Єфрема (Ярінко) на єпископа Бердянського і Приморського. 5 серпня – рукоположений у єпископський сан.

Хустська Єпархія вітає владику Єфрема з хіротонією та бажає вести ввірену йому паству шляхом Хриcтових заповідей! Многая літа, владико!

ФОТОАЛЬБОМ >>>

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Вітаємо, Ваше Преосвященство з хіротонією! Просимо Вашого благословення та молитв!

Ваш коментар: