Успішні формати ЗМІ: радіо, телебачення, редакційна та електронна мережа

0
720
Фестиваль ЗМІ православних

Фестиваль ЗМІ православнихЯк ми вже повідомляли, на теренах Києво-Печерської Лаври з 30 вересня по 4 жовтня 2013 року проходить VIII Фестиваль ЗМІ православних. Вже третій день поспіль церковні та світські ЗМІ обговорюють проекти ефективної співпраці. В ході роботи фестивалю представлено успішні формати взаємодії церковних та світських сучасних медіа: радіо, телебачення, редакційної та електронної мережі.

Відтак, фахівцями проведено майстер-клас православної програми на світському Радіо на тему «Святкування Хрестовоздвиження» . Успішні телевізійні експерти надали рекомендації щодо проведення ток-шоу: духовна сторона телепрограм, а саме бути чи ні в ефірі священнослужителям. Крім того висвітлено церковну позицію щодо участі духовенства у ток-шоу.

фестзмі8_3

Поряд з цим релігійну тематику редакційної та електронної мережі розкрито під час круглого столу» «Майбутнє церковних ЗМІ».
Спеціалісти інформаційних технологій продемонстрували важливі підходи функціонування Інтернет-мережі як ефективного інструменту місіонерської діяльності та створення позитивного інформаційного приводу.

Очікується, що спільні продукти співпраці електронних і друкованих ЗМІ церкви та суспільства в перспективі слугуватиме джерелом якісної релігійної інформації в медіа просторі сучасності.

Автор: Віталія Вакарова

Більше на сайті Фестивалю ЗМІ православних >>>

Ваш коментар: