VІІІ Фестиваль ЗМІ православних завершився

0
292
ФестЗМІ у Києві

ФестЗМІ у Києві4 жовтня 2013 року, у день пам’яті святителя Димитрія Ростовського, митрополит Вишгородський та Чорнобильський Павел, намісник Києво-Печерської Лаври, звершив Божественну Літургію в Успенському храмі Лаврського комплексу. По завершенні Служби владика привітав учасників фестивалю православних ЗМІ з успішним його закінченням та побажав духовної наснаги у донесенні Слова Божого до людей.

Слід зазначити, що напередодні, у четвер, митрополит Павел провів прес-конференцію з релігійними та світськими ЗМІ. Під час спілкування з журналістами намісник Києво-Печерської Лаври розповів про устрій монастиря, життя братії та плани на майбутнє.

Фестиваль ЗМІ православних працює і накреслює нові напрямки
Митрополит Павел

Відтак, у Лаврі нараховується біля 200 насельників. Кожен з них несе свій послух: хтось трудиться у храмі, дехто несе послух на господарстві, хтось займається благоустроєм, дбає про просвітництво, працює в типографії, швейних, покрійних, гончарних цехах.

Загалом, під чуйним та мудрим керівництвом митрополита Павла монастир розбудований, благоустроєний, а братія монастиря забезпечена всім, що необхідно для несення чернечого образу. Вже двадцять років намісник Лаври митрополит Павел дбає не тільки про впорядкуванням обителі, але й опікується духовним життям її насельників. Поряд з організаторськими здібностями митрополита Павла, слід відмітити комунікативні навички, які є такими необхідними у наш час. Все, що робить Владика, проникнуте духом православ’я .

Ще недавно, в день пам’яті святих мучеників Віри, Надії, Любові та матері їх Софії митрополит Павел відкрив фестиваль та побажав його учасникам плідної роботи. Саме за запрошенням намісника Києво-Печерської Лаври проведено такий масштабний захід. В ньому взяли участь прес-служби 36 єпархій Української православної церкви та більше 20 успішних телевізійних, друкованих, Інтернет видань та радіомовлення.

Митрополит Павел зазначив, що в майбутньому, якщо буде воля Божа, організаційно підтримуватиме фестиваль ЗМІ.

Отже, можна з впевненістю зазначити, що співпраця релігійних та світських ЗМІ продовжуватиметься в майбутньому, а Слово Боже буде донесено в різні куточки України всім, хто хоче його почути.

Автор: Віталія Вакарова

Більше про ФестЗМІ 8 читайте на сайті Фестивалю >>>

Ваш коментар: