Владика Марк очолив богослужіння у м. Суми у день святкування на честь другого обрітення Малочернетчінского чудотворного образу

0
275
Богослужіння в Сумах

Богослужіння в СумахЯк повідомляє сайт Сумської Єпархії, 25 вересня 2012 в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Сум відбулися богослужіння з нагоди другого обрітення Малочернетчінского чудотворного образу. Всенічне богослужіння напередодні очолив Преосвященний Олександр, архієпископ Городницький, вікарій Київської митрополії. У самий день урочистостей Божественну літургію очолили архієпископ Хустський і Виноградівський Марк, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Сумський і Охтирський Євлогій, єпископ Ямпільський Йосип, єпископ Конотопський і Глухівський Роман у співслужінні сонму духовенства. Також в урочистостях взяли участь прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, прес-секретар Донецької єпархії протоієрей Георгій Гуляєв, інші високі гості.
Священнослужителі Сумської єпархії прибули до Сум у супроводі своїх парафіян. За приблизними оцінками, в урочистостях взяло участь кілька тисяч прочан.

джерело: Православна Сумщина

[nggallery id=42]

Ваш коментар: