Всеукраїнський хресний хід прибув у м. Хуст

0
613
Всеукраїнський хресний хід пройде у Хусті

Всеукраїнський хресний хід пройде у Хусті9 травня 2013 року до Кафедрального Собору м. Хуст прибув Всеукраїнський хресний хід. Частку Древа Чесного і Животворящого Хреста Господнього та часточки мощів святих рівноапостольних царя Костянтина і матері його цариці Єлени біля собору зустрічали правлячий архієрей Хустської Єпархії Високопреосвященнійший владика Марк з духовенством та вірянами.

Після зустрічі розпочалося вечірнє богослужіння.
Всі бажаючі мають можливість вклонитися християнським святиням.

ГРАФІК ПЕРЕБУВАННЯ святинь у Хустській Єпархії:

– 9 травня 2013 року – 17:00 (час київський) – зустріч святинь у кафедральному соборі на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія у м. Хуст.
10 травня святині перебуватимуть у кафедральному соборі м. Хуст для поклоніння (доступ до святинь буде відкрито протягом всього дня)
11 травня після Божественної літургії (десь біля 10 год. ранку) Хресний хід відбуде до Чернівецько-Буковинської Єпархії.

***
Нагадаємо, що Всеукраїнський хресний хід проходить з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України. Хресний хід приурочений до 1700-річчя Міланського едикту. Згідно цього едикту всі релігії Римської імперії урівнювалися у правах. З того часу язичництво втратило статус офіційної релігії, а християнство могло вільно сповідуватися всіма бажаючими. Едиктом 313 року імператор Костянтин поклав край гонінням на Христову Церкву, а з часом християнство стало державним віросповіданням.
Всеукраїнський хресний хід проходить з 13 лютого по 3 червня 2013 року через всі єпархії Української Православної Церкви.

ФОТОАЛЬБОМ

[nggallery id=105]

Ваш коментар: