Біля будівлі Хустської та Виноградівської районних рад священики провели молитовне стояння (ФОТО і ВІДЕО)

0
4237

18 травня 2017 року у день, коли у Верховній Раді України мали голосувати за “антицерковні законопроекти”, священики Хустського району зібралися у м. Хуст перед стінами Хустської районної ради, а священики Виноградівського району – перед будівлею Виноградівської районної ради, де провели молитовне стояння, щоб Господь напоумив народних обранців не приймати законопроекти №4511 і №4128.

Ці законопроекти порушують права і свободи віруючих та можуть привести до ескалації міжцерковних конфліктів, адже один з них дає право органам влади погоджувати всіх священників УПЦ і призначення ключових священників – керівництва, єпископів – з органами влади, або зовсім оголосити релігійні організації поза законом, якщо вони співпрацюють з “країною-агресором”. І, хоча в документі це ніяк не прописано, очевидно, що під зазначені умови потрапляє тільки Українська Православна Церква через канонічний зв’язок з Московським Патріархітом.

Відповідно до другого законопроекту фактично легалізується процедура, яку вже назвали “церковним рейдерством”. Вводиться поняття “самоідентифікації” віруючих (при чому “самоідентифікуватися” може будь-яка людина, навіть, не член церковної громади), голосуванням яких можна визначати перехід храму від однієї конфесії до іншої.

У Виноградові:

У Хусті

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.