29 липня відбулося архієрейське богослужіння в с. Тересва. Після літургії владика Марк освятив дзвінницю та нагородив благодійників медалями і грамотами.
29 липня відбулося архієрейське богослужіння в с. Тересва. Після літургії владика Марк освятив дзвінницю та нагородив благодійників медалями і грамотами.
.