Голова єпархіального відділу взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

0
1654

3 лютого цього року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ, у Свято-Покровській Голосіївській Пустині м. Києва відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Біблійна історія та християнська етика в освітньому просторі України».

Її організатором разом з науковцями та освітянами виступив Відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства при Священному Синоді Української Православної Церкви.
У конференції взяли участь близько 200 осіб, серед них науковці, різного рівня керівники управлінь освітянської сфери, викладачі педагогічних вищих навчальних закладів, керівники профільних відділів та методисти Обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, єпархіальні голови відділів релігійної освіти, шкільні вчителі предметів духовно-морального спрямування, які поділилися у своїх доповідях з досвідом своєї плідної праці.

Пленарне засідання відкрив Голова Відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства при Священному Синоді Української Православної Церкви Високопреосвященніший Митрополит Полтавський і Миргородський ФИЛИП, оголосивши вітальне слово від Предстоятеля Української Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Хустську єпархію на урочистому заході представив голова Відділу релігійної освіти та катехізації Хустської єпархії прот. Николай Гамада. Виступивши з доповіддю на тему «Система роботи в шкільному та позашкільному середовищі з досвіду учителя християнської етики», вдалося підкреслити важливість професійної праці вчителя християнської етики в загальноосвітній та недільній школах. Представником єпархії було запропоновано багато цікавих інноваційних методів для уроків, якими можна зацікавити наших дітей. Скромним та невеликим досвідом своєї роботи поділився з усіма прот. Николай Гамада, попросивши всіх звернути увагу на літургічне життя наших дітей.

Після завершення роботи секцій відбувся круглий стіл «ШКОЛА СЬОГОДЕННЯ – ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО», проведення якого очолила ХАЙРУЛІНА Василина Миколаївна, доктор філософії, член-кор. НАПН України.

Після плідної праці конференційного дня в актовій залі духовного училища Голосіївської пустині відбулось підбиття підсумків, прийняття резолюції та урочисте закриття конференції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.