29 черная 2017 року паломники з Праги вiдвiдали святинi Хустської єпархії. Вони відвідали кафедральний собор м. Хуст, Миколаївський чоловічий монастир с. Іза-Карповтлаш, Різдва Пресвятої Богородиці жіночий монастир с. Липча, а також взяли благословення на паломницькі труди від Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського.
Автор та фото: прот. Сергій Панько

















