20 червня 2017 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського, паломницька група священнослужителів Хустської єпархії за підтримки народного депутата України Павла Івановича Балоги та депутата Закарпатської обласної ради Василя Івановича Губаля відправилася на святу гору Афон.Під час поїздки паломники відвідали монастирі святої гори та вклонилися багатьом чудотворним іконам та іншим святиням.
За час перебування на Афоні паломники відвідали монастир Ксіропотам, скит святого Андрія, Карею, храм Протат, Іверський монастир, скит святої Анни, монастир св. Павла, Філофей, Каракал, Ставронікіта, скит пророка Іллі, монастир Пантократор, Ватопед, Пантелеїмонівський, Ксінофонт і Дохіар.
Також паломницька група побувала в келії, в якій поздвизається старець схіархімандрит Гавриїл. Батюшка розмовляв з гостями на різні духовні теми.
Далі паломники вклонилися святиням Салонік: мощам великомученика Димитрія Солунського, свт. Григорія Палами, великомучениці Анастасії Узорішительниці.
Священнослужителі вдячні Василю Івановичу Губалю за чудово організовану паломницьку поїздку.
Автор та фото: архім. Мефодій (Гернешій)
























