19 серпня 2018 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа у Спасо-Преображенському храмі села Слобода Міжгірського району було звершено святкове богослужіння з нагоди престольного свята, яке очолив архімандрит Алексій (Бринчак) у співслужінні духовенства сусідніх парафій.
Після заамвонної молитви було звершено традиційне для цього свята освячення винограду і плодів нового врожаю.
По завершенні літургії відбувся традиційний хресний хід навколо храму, в кінці якого архімандрит Алексій (Бринчак) виголосив проповідь. Він розповів про свято Преображення Господнього та його значення для кожного з нас.
На завершення торжества настоятель подякував усім присутнім та побажав духовного преображення.Фото









