Милістю Божою налагоджуються дружні стосунки учнів Недільних шкіл села Руське поле та села Тячівські Лази. З ініціативи керівництва відділу релігійної освіти та катехізації Хустської єпархії УПЦ традиційними стали зустрічі учнів з метою спільної молитви, а також організації дозвілля та обміну досвідом.
Недільна школа Руського поля першою зустрічала гостей. У доброзичливій атмосфері учням пропонували й гостину, й виставу, й різноманітні завдання на кмітливість та винахідливість.
Ведучий вечора протоієрей Миколай (Гамада) акцентував увагу гостей на християнських чеснотах. Саме тому в конкурсах завжди перемагала дружба. Учасники щиро дарували свою перемогу всім, хто брав участь у грі. Учні Недільних шкіл обмінялись не тільки враженнями та побажаннями, але й адресами.
Друга зустріч відбулась у Недільній школі Тячівських Лазів. Відкритість, щирість та християнська любов панували на цьому святі. Протоієрей Георгій (Дерфі) кожному гостю подарував часточку батьківського тепла. Для учнів була організована трапеза, а згодом вікторини «Питання з капелюха» та «Відгадай колядку».
Учні показали глибоке знання Закону Божого, Християнської етики та Церковного співу. Урочисто та зворушливо звучав Тропар Різдва у спільному виконанні учнів Недільних шкіл. Ще довго лунав цей спів.
Міцною та щирою стала дружба учнів сіл Руського поля та Тячівських Лазів.
Автор: р.Б. Олена









