Монастирі Новини Свіжі новини Чоловічі монастирі

Різдво Христове у Тереблі

Різдво Христове у Тереблі

“Такого святкування Різдва Христового ще не було в селі”- говорять старожили села Теребля. В центрі села напередодні свята був встановлений вертеп і прикрашена ялинка. Незважаючи на морозний перший день Різдва, біля вертепу зібралося багато селян та гостів. Учні воскресної школи підготували вірші та коляду, якими прославили новонароджене Богонемовля.

До села також завітали гості з дитячого будинку-інтернату в честь Покрова Присвятої Богородиці міста Виноградів. Зупинялися і проїжджі повз нас люди і разом з нами починали колядувати і спостерігали за активною молоддю.

Всі дітки, які були присутні на святі, отримали подарунки і разом зі своїми батьками розійшлись по домівках прославляючи Христа. Адже в цьому і є суть колядок. Ними ми показуємо, що та радість, яка була у волхвів, пастухів і про яку говорили ангели з неба, перебуває зараз і в нас, що, вийшовши з храму після святкового богослужіння в день Різдва, ми не повертаємось в наш метушливий світ, а розносимо ту велику радість всьому світу, який наповнюється цією радістю. Навіть сама природа в ці дні, наче шепче, що прийшло Спасіння всьому світу і всьому творінню. Прийшов Той, що Своєю смертю переможе саму смерть і Своїм воскресінням Спасає й нас від неї.

Тож хай не згасає полум’я радості в наших серцях, а радісно восклицаймо – Христос ся рождає! Славімо Його!

Автор та фото: ієромонах Досифей (Білич)

About the author

Прес-служба

Прес-служба Хустської Єпархії УПЦ
Створена у липні 2008 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського.
Керівник прес-служби: прот. Іоанн Шандра

Add Comment

Click here to post a comment

Ваш коментар:

%d блогерам подобається це: