У Виноградівському монастирі настоятель молитовно відзначив день народження

1
3591
архімандриту Симеону - 45

25 листопада 2013 року настоятель Свято-Симеонівського монастиря архімандрит Симеон (Голубка) молитовно відзначив 45-ту річницю з дня народження. Розділити подячну молитву з ним у цей день приїхали священнослужителі Хустської єпархії. Літургію очолив Високопреосвященнійший Марк, Архієпископ Хустський і Виноградівський разом з Преосвященнійшим Єфремом, Єпископом Бердянським та Приморським.

Два архіпастирі разом зі священиками та присутніми мирянами-парафіянами піднесли подяку Богу та просили допомоги для настоятеля обителі у справах будівництва та проповіді. Милістю Божою, отець Симеон привертає людей до Бога та наставляє молодь жити за Євангельськими заповідями.

Як повідомили декілька присутніх, отець настоятель допоміг їм побачити Боже провидіння у їхньому житті та стати християнами, а деякі стали монахами та священиками. Напевно, такі свідчення є найкращим подарунком до дня народження. У кінці богослужіння після привітань від владики Марка та владики Єфрема, архімандрит Симеон подякував усім присутнім за участь у молитві подяки.

Вітаємо архімандрита Симеона з 45-ю річницею його життя та бажаємо йому милості та допомоги Божої у справі будівництва духовного осередку Виноградівщини – Свято-Симеонівського монастиря.

прот. Іоанн Шандра

ФОТОРЕПОРТАЖ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.