8 січня 2015 року у Храм Нерукотворного Спаса, що на Єпархіальному комплексі, зібралися отці благочинні, священики та вірники Хустської Єпархії УПЦ, щоб привітати митрополита Хустського і Виноградівського Марка з Різдвом Христовим.
У співслужінні духовенства правлячий архієрей звершив вечірнє богослужіння, після чого особисто привітав всіх з Різдвом Христовим.
Від імені Хустської Єпархії владику Марка привітав секретар єпархії протоієрей Іоанн Розман, а у будинку єпархіального управління свято продовжили співом колядок.









