У єпархіальному храмі вітали митрополита Марка

0
2371

У єпархіальному храмі вітали митрополита Марка8 січня 2015 року у Храм Нерукотворного Спаса, що на Єпархіальному комплексі, зібралися отці благочинні, священики та вірники Хустської Єпархії УПЦ, щоб привітати митрополита Хустського і Виноградівського Марка з Різдвом Христовим.

У співслужінні духовенства правлячий архієрей звершив вечірнє богослужіння, після чого особисто привітав всіх з Різдвом Христовим.

Від імені Хустської Єпархії владику Марка привітав секретар єпархії протоієрей Іоанн Розман, а у будинку єпархіального управління свято продовжили співом колядок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.