Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Хустському і Виноградівському Марку з 65-літтям від дня народження

0
1598

Митрополита Марка, правлячого архіпастиря Хустської єпархії, у день 65-річного ювілею привітав Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви.

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ МАРКУ,
МИТРОПОЛИТУ ХУСТСЬКОМУ І ВИНОГРАДІВСЬКОМУ

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Прийміть сердечні поздоровлення з 65-літтям з дня Вашого народження.
Народившись у благочестивій і боголюбивій сім’ї, Ви з молоком матері ввібрали у себе любов до благоліпності дому Божого і місця оселі слави Його (див. Пс. 25:8). У непрості часи богоборчої влади почалося Ваше сходження до вівтаря церковного, але Всемилостивий Господь сприяв Вам без спотикання слідувати обраним шляхом та прийняти іночеський і священний сан біля раки преподобного Сергія Радонезького.
Впродовж багатьох літ прагнули Ви явити себе ревним працівником на Ниві Христовій. Немало трудів було понесено Вами на посаді благочинного Троїце-Сергієвої Лаври і намісника Почаївської Лаври. Ставши спадкоємцем Апостольського жеребу, Ви в різні роки здійснювали управління Тернопільською і Сумською єпархіями, звершували послух Патріаршого екзарха Центральної і Південної Америки, керуючого патріаршими парафіями у Канаді, де, далеко від Батьківщини, дбали про духовну єдність наших співвітчизників у розсіянні.

Нині, як і в попередні роки, Ви з почуттям відповідальності та благоговіння продовжуєте те многотрудне служіння, на яке були поставлені Матір’ю Церквою. Отримавши в єпископський уділ Хустську кафедру, Ви неустанно докладаєте усіх зусиль для того, щоби ввірена Вашим турботам паства укорінювалась в істині Православія, зберігала вірність християнським традиціям і чеснотам, діяльною любов’ю приносила плід у всякому доброму ділі та зростала у пізнанні Бога (Кол. 1:10).

Цього знаменного дня молитовно бажаю Вашій Святині благодатного укріплення тілесних сил, духовної радості і невичерпної помочі Божої в подальших трудах на славу Святої Церкви Христової. Нехай Всемилостивий Господь береже Вас у доброму здравії і благоденстві на многая літа.

З любов’ю у Христі
+ ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
6 грудня 2016 року

Джерело: church.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.