АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В С.ОЛЕШНИК

0
160

11 серпня 2025 року, у день пам’яті мученика Каліника, керуючий Хустською єпархією високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Олешник.

Під час богослужіння підносилися щирі молитви за мир в Україні, за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, та за всіх, хто потребує духовної підтримки.

Після завершення Літургії владика Марк звершив чин освячення хреста, який стане духовним знаком благословення та охорони для парафіян.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.