11 серпня 2025 року, у день пам’яті мученика Каліника, керуючий Хустською єпархією високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Олешник.
Під час богослужіння підносилися щирі молитви за мир в Україні, за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, та за всіх, хто потребує духовної підтримки.
Після завершення Літургії владика Марк звершив чин освячення хреста, який стане духовним знаком благословення та охорони для парафіян.











