У Нересницькій громаді освятили Алею пам’яті на честь загиблих Героїв
З благословіння високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, священники Нересницького благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Сергієм Алексієм звершили чин освячення Алеї пам’яті, спорудженої на честь Героїв, які віддали своє життя за незалежність та свободу України.
Після освячення духовенство звершило літію за спокій душ загиблих воїнів, що мужньо боронили рідну землю.
Священнослужителі наголосили на важливості молитви за тих, хто поклав життя за мир і свободу, та закликали присутніх не забувати подвигу українських захисників, зберігаючи вдячність у серцях і передаючи пам’ять про них наступним поколінням.










