У Свято-Дмитрівському храмі с. Руське Поле відзначили Прощену неділю

0
34

У Свято-Дмитрівському храмі с. Руське Поле відзначили Прощену неділю

У Прощену неділю в Свято-Дмитрівському храмі села Руське Поле після богослужіння відбулося тепле та щире спілкування парафіян.

З особливою любов’ю вихованці недільної школи підготували для присутніх смачне частування — ароматні млинці, які стали символом радості, єдності та взаємного прощення напередодні Великого посту. Діти разом із батьками доклали чимало старань, щоб подарувати всім гарний настрій і домашню атмосферу.

Настоятель храму прот. Миколай Гамада висловив щиру вдячність вихованцям недільної школи та їхнім батькам за працю, старання і любов, вкладені у цю добру справу.

Нехай Господь благословить усіх на гідне проходження Святої Чотиридесятниці у мирі, покаянні та взаємному прощенні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.