24 липня 2023 року, в день памʼяті Рівноапостольної княгині Ольги та мучениці Євфимії Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с.Липча.
Йому співслужив Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврічеський, вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський.
Після Богослужіння митрополит Марк, привітав ігуменю Євфимію з днем Ангела.











