Архієрейське Богослужіння в жіночому монастирі с. Липча

0
845

24 липня 2023 року, в день памʼяті Рівноапостольної княгині Ольги та мучениці Євфимії Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с.Липча.
Йому співслужив Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврічеський, вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський.

 

Після Богослужіння митрополит Марк, привітав ігуменю Євфимію з днем Ангела.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.