Митрополит Марк звершив святкову літургію в місті Хуст
15 грудня 2024 року, в 25-ту неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив божественну літургію в Свято-Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі міста Хуст.
Під час богослужіння підносилися молитви за Україну та воїнів Збройних Сил України.
Літургія зібрала численну громаду, яка разом із митрополитом Марком молилася за єдність, спокій і відновлення нашої країни.











