АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М. ХУСТ.

0
190

Митрополит Марк звершив святкову літургію в місті Хуст

15 грудня 2024 року, в 25-ту неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив божественну літургію в Свято-Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі міста Хуст.

Під час богослужіння підносилися молитви за Україну та воїнів Збройних Сил України.

Літургія зібрала численну громаду, яка разом із митрополитом Марком молилася за єдність, спокій і відновлення нашої країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.