29 вересня 2021 року, в день вшанування ікони Божої Матері Призри на смирення. Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію, в Свято – Троїцькому соборі м. Виноградів
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та клірики Хустської єпархії.
Також була зачитана молитва про припинення пандемії коронавірусу










