16 листопада , 2023 року, керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святкову Літургію на Єпархіальному комплексі в м.Хуст
Його Високопреосвященству співслужив, вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.
На Богослужінні владика звершив хіротонію в диякона над Андрієм Паканич.
Після завершення Літургії владика привітав клірика храму прот. Василія Гук з 30- річчям від дня народження.











