Архієрейське Богослужіння в м. Хуст

0
234

16 листопада , 2023 року, керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святкову Літургію на Єпархіальному комплексі в м.Хуст

Його Високопреосвященству співслужив, вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.

На Богослужінні владика звершив хіротонію в диякона над Андрієм Паканич.

Після завершення Літургії владика привітав клірика храму прот. Василія Гук з 30- річчям від дня народження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.