Високопреосвященніший митрополит Марк очолив святкову Літургію у Свято-Іллінському скиті
10 грудня 2024 року, у день шанування ікони Божої Матері «Знамення», керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкову Божественну Літургію в чоловічому Свято-Іллінському скиті, що у смт Дубове.
Під час богослужіння підносилася особлива молитва за мир в Україні та за воїнів Збройних Сил України, які героїчно захищають рідну землю.
На святковій Літургії зібралося духовенство, братія скиту та численні віряни, які прийшли віддати шану Пресвятій Богородиці та попросити Її заступництва для нашого народу.
Свято завершилося спільною молитвою та словами подяки митрополита Марка, який закликав усіх присутніх до єдності у вірі, любові та молитві за Україну.











