Архієрейське Богослужіння в смт. Міжгірʼя

0
482

25 жовтня 2023 року, в день шанування ікони Божої Матері «Ієрусалимська» керуючий єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Петро- Павлівському храмі смт. Міжгірʼя.

Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський, та духовенство єпархії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.