25 жовтня 2023 року, в день шанування ікони Божої Матері «Ієрусалимська» керуючий єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Петро- Павлівському храмі смт. Міжгірʼя.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський, та духовенство єпархії.











