☦️ 22 травня 2024 року , В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ПЕРЕНЕСЕННЯ МОЩЕЙ СВЯТИТЕЛЯ І ЧУДОТВОРЦЯ МИКОЛАЯ , керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято-Миколаївському храмі с. Березово.
На початку Літургії владика звершив освячення престолу.











