14-го серпня, 2021 року,в день винесення чесного древа Животворящого Хреста Господня та святих мучеників Маккавейських , з благословіння керуючого Хустською єпархією, Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, вікарій Хустської єпархії, Преосвященніший Симеон , єпископ Угольський очолив Святкову Літургію в Свято- Преображенському Храмі с. Вільховатий.
Після Літургії Преосвященніший владика Симеон звершив освячення води .









