Архієрейське Богослужіння в чоловічому монастирі м. Хуст- Городилово

0
344

21 липня 2023 року, в день памʼяті ікони Божої Матері « Казанська» Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в Свято- Троїцькому чоловічому монастирі м.Хуст- Городилово.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.

На Богослужінні владика звершив хіротонію монаха Харлампія, в диякона

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.