17 вересня 2024 року, в день пам’яті ікони Божої Матері « Неопалима Купина» керуючий єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Троїцькому чоловічому монастирі с. Річка.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, та духовенство єпархії.
За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.











