АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ С.РІЧКА.

0
159

17 вересня 2024 року, в день пам’яті ікони Божої Матері « Неопалима Купина» керуючий єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Троїцькому чоловічому монастирі с. Річка.

Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, та духовенство єпархії.

За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.