У Свято-Михайлівському чоловічому монастирі в с. Грушово відбулася святкова Божественна Літургія.
5 листопада 2024 року, у день памʼяті святого апостола Якова, брата Господнього, у Свято-Михайлівському чоловічому монастирі в селі Грушово відбулася святкова Божественна Літургія. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.
На Літургії Його Високопреосвященству співслужили Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, вікарій Хустської єпархії, Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, вікарій Херсонської єпархії, а також духовенство Хустської єпархії.
Після завершення богослужіння митрополит Марк звернувся з вітальним словом до намісника монастиря архімандрита Якова, поздоровивши його з днем Ангела.










