29 січня 2025 року, у день вшанування вериг апостола Петра, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому чоловічому монастирі села Річка.
Його Високопреосвященству співслужили вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, а також духовенство єпархії та гості.
Під час богослужіння були піднесені молитви за Україну та її воїнів.
Після літургії митрополит Марк привітав намісника монастиря архімандрита Серафима з днем народження, побажавши йому духовної міцності, мудрості та благословення Божого у подальшому служінні.










