АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ С.РІЧКА.

0
457

29 січня 2025 року, у день вшанування вериг апостола Петра, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому чоловічому монастирі села Річка.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, а також духовенство єпархії та гості.

Під час богослужіння були піднесені молитви за Україну та її воїнів.

Після літургії митрополит Марк привітав намісника монастиря архімандрита Серафима з днем народження, побажавши йому духовної міцності, мудрості та благословення Божого у подальшому служінні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.