☦️8 серпня 2024 року. В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ПРЕП. МОЙСЕЯ УГРИНА. Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святкову Літургію в Свято-Успенськоиу храмі с. Сойми-Кужбеї.
Перекази кажуть, що в давнину першим поселенцем села був чоловік на ім’я Медвідь, який мав двох доньок. До 1980-х років в Кужбеях було 30 дворів, школа, магазин і клуб. До села можна було дістатись автобусом.
1932 року в селі було збудовано дерев’яний храм Успіння Пресвятої Богородиці, до зведення й оформлення якого долучились майстри з села Сойми.
1983 року село було занесено до списку «неперспективних»
1986 року в селі зникло енергопостачання, що стало основною причиною занепаду села. Його залишили всі жителі.











