21-го січня 2024 року в неділю 33- тю по П’ятидесятниці керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський молився в своєму рідному Свято- Серафимівському жіночому монастирі с. Приборжавське, Хустського району.











