Владика молився в с. Приборжавське.

0
161

21-го січня 2024 року в неділю 33- тю по П’ятидесятниці керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський молився в своєму рідному Свято- Серафимівському жіночому монастирі с. Приборжавське, Хустського району.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.