27 липня 2024 року, напередодні дня памʼяті кончини преп. Іова Угольського. Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокове всенічне бдіння в с. Мала Уголька.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.










